Вічна пам’ять загиблому Герою України, випускнику кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили Роману Шевченко

Колектив ЧНУ імені Петра Могили з великим сумом та щемом у серці  сповіщає про загибель свого колишнього студента кафедри екології,  випускника – еколога Романа Шевченко. Він віддав своє життя, захищаючи рідну країну, захищаючи всіх нас від ворога!

Кафедра екології нашого університету адресує героєві листа:

Рома! Такі студенти як ти, запам’ятовуються назавжди! Про таких кажуть «душа колективу». Завжди усміхнений, доброзичливий, він дивився у майбутнє з позитивом, ставив мету і досягав її. Вдало побудував своє професійне життя, створив чудову родину, став гарним люблячим батьком… І став ГЕРОЄМ для нас, для України!

Колишні викладачі Романа згадують, як одного разу під час екологічної практики студенти потрапили під зливу, змерзли, а Рома знайшов сухі дрова, розвів багаття і зігрів усіх.

Сьогодні й ми в свою чергу запалимо свічки пам’яті, щоб зігріти його душу! Допомогти їй потрапити в Царство Небесне! Світла пам’ять Герою України!