Велика українська енциклопедія: Оновлена інформація про ЧНУ імені Петра Могили

У Чорноморського національного університету імені Петра Могили з’явилася своя сторінка в сучасній універсальній україномовній енциклопедії «Велика українська енциклопедія».

Подана стаття містить найбільш оновлену інформацію про університет, зокрема чітко вказано статус, історичний аспект закладу, структуру, освітню діяльність, підготовку фахівців, науково-дослідну, міжнародну та видавничу діяльність, а також зазначено перелік відомих випускників та викладачів ЧНУ імені Петра Могили.

Нагадуємо, що ЧНУ імені Петра Могили має статус національного з 2016.

За міжнародним рейтингом ЮНЕСКО «Топ-200 Україна» ЧНУ імені Петра Могили щороку визнають найкращим університетом Миколаївської області.

2021 року ЧНУ імені Петра Могили посів 17 місце в рейтингу U-Multirank серед 79 закладів вищої освіти України.

Щорічно посідає найвищі рейтингові місця серед ЗВО Південного регіону України. За результатами діяльності 2021 посів 44 місце серед 242 найкращих навчальних закладів України в щорічному консолідованому рейтингу, складеному інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua».

Вступайте до нас на навчання в 2022 році! Це крок до успіху!