В Могилянки відбулися збори трудового колективу ЧНУ ім. Петра Могли

27 грудня 2018 року у відремонтованій  актовій залі Могилянки відбулися збори трудового колективу ЧНУ ім. Петра Могли. Під час зборів ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко звітував про роботу університету за п’ять років.

Зокрема, Леонід Павлович надав інформацію в діаграмах про кількість студентів, які вступили до університету в різні роки, що наочно відобразило динаміку набору студентів. Варто зазначити, що показники збільшились майже за всіма параметрам. Так, зросла кількість студентів, що вступили: на 1, 2, 3 курси;  на спеціалістів та магістрів; на контрактну та заочну форми навчання. Водночас Леонід Клименко підкреслив, що зараз відбувається зменшення кількості місць держзамовлення, що вважає проблемою.

Також ректор наголосив на досягненнях університету порівнюючи з іншими вищими навчальними закладами Миколаєва. Окрім того, що до ЧНУ імені Петра Могили у 2018 році вступила найбільша кількість студентів як за контрактом, так і на бюджетні місця, бали за результатами ЗНО наших вступників є найвищими. Важливим етапом розвитку для університету стало відкриття спеціальності 222 «Медицина» (150 місць ліцензованого обсягу набору).

Позитивними змінами ректор вважає збільшення суми фінансування наукових робіт та витрат на розвиток університету. Серед нових об’єктів ЧНУ ім. Петра Могили – стадіон та відремонтована актова зала, урочисте відкриття якої відбулось перед початком зборів і ознаменувалось перерізанням червоної стрічки. Однак, Леонід Клименко зазначив, що на цьому етапі вдосконалення зали не закінчується і буде продовжуватися надалі. Після звіту ректора викладачі та студенти ставили питання, на які чули розгорнуті відповіді та пропозиції щодо вирішення проблемних питань. Одним з таких рішень стала пропозиція Леоніда Павловича облаштувати невеликий конференц-зал для засідань студентського самоврядування.

Також на зборах виступила голова профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили Світлана Верба, яка розповіла про роботу профспілкової організації університету протягом року.

Повний звіт ректора можна знайти на офіційному сайті ЧНУ ім. Петра Могили за посиланням.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …