Університетська газета “Vagant” ЧНУ імені Петра Могили відновила свої випуски! Вітаємо новий творчий авторський колектив!

Студентська газета «Vagant» Чорноморського національного університету імені Петра Могили відновила свою роботу після трирічної перерви!

Наразі газета «Vagant» висвітлює найактуальніші події університету, його студентів та викладачів, міста та країни, знайомить із цікавими особистостями – талановитими студентами та улюбленими викладачами, розглядає гострі теми та проблеми, а також дає оцінку подіям, які відбуваються навколо нас.

Протягом лютого 2024 року опубліковано вже два випуски: перший присвячений Міжнародному дня закоханих, другий – другій річниці від початку повномасштабного вторгнення.

Авторський колектив визначив декілька основних важливих рубрик у газетіЮ зокрема «Та ти що?», «Пташки натьохкали», «А ти вже чув?», «Навіщо ускладнювати?», «Веди мене, перо», «Кросівки, компас, карта», «Дозвольте запитати», «Досконалість без меж», «Могилянка то любов», «Ексклюзив».

Редакційна колегія газети зазначає, що планують публікувати видання газети двічі на місяць.

Неймовірно радує те, що над життям видання працюють не лише студенти спеціальності «Журналістика», але й інших спеціальностей, зокрема «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Англійська філологія».

Головою редакційної колегії є Яна Ловарік, студентка-міжнародниця третього курсу.

Слідкуйте за соцмережами та дізнавайтеся більше: