Україно-британський круглий стіл «WATER SECURITY AND MANADGMENT»

У рамках Міжнародного україно-британського проекту та за підтримки Британської Ради в Україні 7 листопада в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбувся круглий стіл «Управління водними ресурсами: водна безпека».

Захід організовано кафедрою екології та природокористування на чолі із завідувачем кафедри професором Оленою Мітрясовою.

Метою заходу стало проведення науковцями, провідними спеціалістами області консультацій з проблем басейнового управління водними ресурсами, питань моніторингу, досвіду водного менеджменту в країнах Європи та США.

В обговоренні взяли участь керівники і фахівці Південно-Бузького басейнового управління водних ресурсів, Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації, спеціалісти МКП «Миколаївводоканал» та ТОВ СП «Нібулон», науковці кафедри екології та природокористування.

На круглий стіл завітав і професор Університету Західної Англії (м. Бристоль, Велика Британія) Чед Стедден. Британський колега поділився з українськими спеціалістами досвідом менеджменту водних ресурсів у Великій Британії та США. Зокрема, він розповів присутнім, що його університет займається проблемами води по усьому світу і співпрацює з різноманітними інститутами. За мету дослідники ставлять покращення якості води за допомогою різних аналізів, а також запровадження сучасних технологій для її економії.

Результатом проведення заходу стало узгодження домовленостей, окреслення перспектив щодо подальшої міжнародної співпраці між українською та британською сторонами в напрямку проведення досліджень з водного менеджменту.

axVlx8sQZ-0

eGQVSmSqKL0

fLj-qTn81H4

JTE1hJOJ19M

DSC04315 DSC04334

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.