У ЧНУ пройшла посвята в екологи

26 вересня 2017 року на кафедрі екології та природокористування відзначалось традиційне свято – відбулась посвята І курсу в Екологи. Студенти ІV курсу для своїх молодих колег підготували культурно-розважальний захід у вигляді квесту. Розділені на дві команди, учасники мали за визначеним маршрутом пройти всі контрольні станціії по історичній частині нашого міста, розв’язати завдання кожного пункту та в завершенні – зібратись разом в центрі парку «Народний сад» для загального святкування. Обидві команди впорались успішно з поставленими задачами: прибули на фінальну станцію з новими знаннями, пізнали краще один одного, познайомились з містом. Студенти ІV курсу радо прийняли нове покоління екологів до своєї «родини», побажали натхнення та успіхів у навчанні.

Фото можна переглянути в Еколого-просвітницькому проекті

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).