У ЧНУ пройшла посвята в екологи

26 вересня 2017 року на кафедрі екології та природокористування відзначалось традиційне свято – відбулась посвята І курсу в Екологи. Студенти ІV курсу для своїх молодих колег підготували культурно-розважальний захід у вигляді квесту. Розділені на дві команди, учасники мали за визначеним маршрутом пройти всі контрольні станціії по історичній частині нашого міста, розв’язати завдання кожного пункту та в завершенні – зібратись разом в центрі парку «Народний сад» для загального святкування. Обидві команди впорались успішно з поставленими задачами: прибули на фінальну станцію з новими знаннями, пізнали краще один одного, познайомились з містом. Студенти ІV курсу радо прийняли нове покоління екологів до своєї «родини», побажали натхнення та успіхів у навчанні.

Фото можна переглянути в Еколого-просвітницькому проекті