У ЧНУ пройшла посвята в екологи

26 вересня 2017 року на кафедрі екології та природокористування відзначалось традиційне свято – відбулась посвята І курсу в Екологи. Студенти ІV курсу для своїх молодих колег підготували культурно-розважальний захід у вигляді квесту. Розділені на дві команди, учасники мали за визначеним маршрутом пройти всі контрольні станціії по історичній частині нашого міста, розв’язати завдання кожного пункту та в завершенні – зібратись разом в центрі парку «Народний сад» для загального святкування. Обидві команди впорались успішно з поставленими задачами: прибули на фінальну станцію з новими знаннями, пізнали краще один одного, познайомились з містом. Студенти ІV курсу радо прийняли нове покоління екологів до своєї «родини», побажали натхнення та успіхів у навчанні.

Фото можна переглянути в Еколого-просвітницькому проекті

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77