У ЧНУ імені Петра Могили відкривається виставка фотоматеріалів «Незламний дух міста-героя»

Увага! Увага!
У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відкриється виставка фотоматеріалів «Незламний дух міста-героя».
Виставка присвячена життю університетської родини, незламним і нескореним людям, функціонуванню міста Миколаєва та області в період обстрілів та їхніх наслідків.
Авторами робот є ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, завідувачка та фахівчиня медіацентру університету Анна Синякова та Анна Карауланова, фотохудожник Сергій Кононенко, кореспондент інтернет-видання «Преступности.НЕТ» Тарас Леонтян, фотограф Світлана Коваль.

Відкриття виставки відбудеться 27 липня 2023 року.
Початок об 11:00.
Запрошуємо всіх охочих до Галереї мистецтв імені Серафими Сенкевич доторкнутися до творчості та відчути силу незламного духу українців!