У ЧНУ імені Петра Могили пройшли збори трудового колективу

В п’ятницю, 20 грудня, в актові залі Могилянки відбулися щорічні збори трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили. Засідання розпочала голова профспілкового комітету ЧНУ імені Петра Могили Світлана Верба. Збори почалися з обрання президії, учасниками якої за голосуванням трудового колективу, стали: ректор університету Леонід Клименко, перша проректорка університету Наталя Іщенко, голова профспілкового комітету університету Світлана Верба та секретарем зборів було обрано старшу викладачку кафедри історії Наталю Шевченко.

Після процедури обрання, затвердили порядок денний, в якому запланували розглянути 4 важливих питання, регламент виступів та приступили до роботи.

Першим право звітувати мав ректор Могилянки Леонід Клименко. Він запропонував всім присутнім інтерактивний звіт, у якому за допомогою діаграм та графіків ознайомив присутніх із даними про роботу університету на 2019 рік. Варто зазначити позитивну динаміку зростання подання заяв абітурієнтів до навчання в Могилянці на контрактну та заочну форми навчання, у порівнянні з 2018 роком, Водночас Леонід Клименко зазначив, що є спеціальності, які мають попит серед вступників, в той час як на інші спеціальності попит зменшується. Проте над цією проблемою наразі працюють, ректор зазначив, що новий набір студентів буде проводитися за новими агітативними технологіями. Після виступу ректор відповів на запитання від співробітників університету.

Наступною слово взяла Світлана Верба, яка представила звіт голови профспілкової організації. В ньому вона зазначала про роботу профспілки протягом року: активну діяльність профспілки щодо останніх нововведень у сфері освіти, про фінансові питання та витрати, про зворотний зв’язок і допомогу організації співробітникам університету.

Одностайним голосуванням відбулося затвердження нових членів Вченої Ради.

Останнім питанням порядку денного збору трудового колективу було затвердження оновленої редакції статуту ЧНУ імені Петра Могили. Леонід Клименко зазначив, що з проєкт нового статуту університету, ще два тижні тому було розміщено на сайті університету для ознайомлення з ним співробітників. Оновлення статуту університету необхідно з двох головних причин: забезпечення подальшої роботи та розвитку медичної клініки, яка відкрилася на базі університету в третьому корпусі, та у зв’язку із прийняттям нового Закону про освіту.

Повний звіт ректора можна знайти на офіційному сайті ЧНУ ім. Петра Могили.