У ЧНУ імені Петра Могили минули традиційні збори трудового колективу – 2023

21 грудня 2023 року в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулися щорічні збори трудового колективу університету.

Збори розпочалися з хвилини мовчання в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність.

Першим виступав ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко, представивши звіт за 2023 рік, де у вигляді схем, таблиць, діаграм та фото познайомив присутніх із загальними висновками роботи університету за поточний рік.

Ректор розповів про фактичне відновлення університету після влучання ракет, розказав про результати активної вступної кампанії 2023 року, активну міжнародну та наукову діяльність тощо.

Повний звіт ректора можна переглянути на офіційному сайті університету. Учасники зборів затвердили звіт ректора.

Далі звітувала Світлана Верба, голова профспілкової організації. У ньому вона зазначала про роботу профспілки протягом року: активну діяльність профспілки щодо освітянських реформ, фінансові питання та витрати, про зворотний зв’язок і допомогу організації співробітникам університету, а важливим аспектом роботи стало волонтерство на ЗСУ.

Наступними питаннями для розгляду було затвердження змін до трудового договору ЧНУ імені Петра Могили на 2021 – 2025 роки, а також довибори до складу Вченої ради університету.