Турнір з волейболу пам’яті Володимира Чайки

15 квітня в спортивному залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся спортивний турнір з класичного волейболу, присвячений пам’яті мера міста Миколаїв (2000–2013) Володимира Чайки.

Почесний професор ЧНУ ім. Петра Могили Володимир Чайка завжди допомагав керівництву університету у вирішенні багатьох нагальних справ. І не випадково турнір призначили саме на початок весни. Як зазначив колишній мер міста, а нині один із очільників партії «Наш край» Юрій Гранатуров, Володимир Дмитрович був прихильником усіх видів спорту, а весною спортивне життя переміщається зі спортивних залів на вулиці.

uxZp5JOGvP0

Відкривав змагання ректор нашого університету Леонід Клименко, який згадав, як саме «народний мер» брав участь в університетському житті Могилянки. Окрім того, на відкриття прибув син Володимира Дмитровича – Владислав Чайка. Він подякував спортсменам за бажання взяти участь у змаганнях і підтримав їх командний дух.

Mg9OYQnGvjA

Головний суддя змагань Василь Маер оголосив склад учасників. Це команди двох університетів міста: Національного кораблебудівного і Чорноморського національного, також команди заводів «ЧСЗ» і «Зоря-Машпроект», і гості з міста Херсон.

p-UV2fkkbLU

Боротьба між командами розгорталася дуже напружено. Ніхто не хотів поступатися противнику. І це не випадково. Адже призовий фонд змагань: за 3 місце – 1 тисяча грн; за 2 місце – 3 тисячі грн; і за перше місце 6 тисяч грн.

Перемогла команда з міста Херсон.
Другими були гравці команди «Зоря».
Третє місце посіли представники команди «ЧСЗ».
Четвертими до фіналу дійшли гравці ЧНУ ім. Петра Могили.
П’яте місце за командою НУК ім. адм. Макарова.

Вітаємо всіх учасників спортивних змагань!

Більше фото тут.