Турнір з волейболу пам’яті Володимира Чайки - ЧНУ iм. Петра Могили

Турнір з волейболу пам’яті Володимира Чайки

15 квітня в спортивному залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся спортивний турнір з класичного волейболу, присвячений пам’яті мера міста Миколаїв (2000–2013) Володимира Чайки.

Почесний професор ЧНУ ім. Петра Могили Володимир Чайка завжди допомагав керівництву університету у вирішенні багатьох нагальних справ. І не випадково турнір призначили саме на початок весни. Як зазначив колишній мер міста, а нині один із очільників партії «Наш край» Юрій Гранатуров, Володимир Дмитрович був прихильником усіх видів спорту, а весною спортивне життя переміщається зі спортивних залів на вулиці.

uxZp5JOGvP0

Відкривав змагання ректор нашого університету Леонід Клименко, який згадав, як саме «народний мер» брав участь в університетському житті Могилянки. Окрім того, на відкриття прибув син Володимира Дмитровича – Владислав Чайка. Він подякував спортсменам за бажання взяти участь у змаганнях і підтримав їх командний дух.

Mg9OYQnGvjA

Головний суддя змагань Василь Маер оголосив склад учасників. Це команди двох університетів міста: Національного кораблебудівного і Чорноморського національного, також команди заводів «ЧСЗ» і «Зоря-Машпроект», і гості з міста Херсон.

p-UV2fkkbLU

Боротьба між командами розгорталася дуже напружено. Ніхто не хотів поступатися противнику. І це не випадково. Адже призовий фонд змагань: за 3 місце – 1 тисяча грн; за 2 місце – 3 тисячі грн; і за перше місце 6 тисяч грн.

Перемогла команда з міста Херсон.
Другими були гравці команди «Зоря».
Третє місце посіли представники команди «ЧСЗ».
Четвертими до фіналу дійшли гравці ЧНУ ім. Петра Могили.
П’яте місце за командою НУК ім. адм. Макарова.

Вітаємо всіх учасників спортивних змагань!

Більше фото тут.

Мар’яна Садовська

Cпівачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos …

листопад
УВАГА! КУРСИ ВИВЧЕННЯ МОВ ТА ОСНОВ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАМОТНОСТІ!

ЧНУ  імені Петра Могили продовжує набір в групи для вивчення мов, а саме: англійської, французької, польської, іспанської, німецької, російської, української, корейської, китайської.

грудня
Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.