ТСН. Марафон «Єдині новини»: Перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр про особливості навчання в університеті прифронтового міста

2 вересня 2022 року перший проректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юрій Котляр узяв участь у телемарафоні «Єдині новини». Основним аспектом розмови стало питання навчання студентів в університеті прифронтового міста та функціонування самого закладу вищої освіти.

«Єдині новини» (до 1 березня 2022 року також «#UAразом») – інформаційний телемаратон від ТСН, запущений 24 лютого 2022 року, основною метою якого є інформування населення щодо ситуації в Україні від початку російського вторгнення в Україну.

Головними тезами виступу Юрія Котляра є підготовка та початок нового навчального року, зокрема:

• два влучення в будівлю головного корпусу ЧНУ імені Петра Могили за два тижні до старту освітнього процесу (17 і 19 серпня);
  • перші заняття в новому навчальному році відбудуться 5 вересня;
  • 1 і 2 вересня – умовний «нульовий» тиждень для роботи наставників зі студентами;
  • збереження близько 85 % здобувачів вищої освіти Могилянки;
  • формати навчання студентів: онлайнова платформа Zoom і система Moodle;
  • поточні результати вступної кампанії-2022: більше 1500 заяв для вступу на перший курс навчання, із яких 350 осіб уже зараховані;
  • незламність цьогорічних абітурієнтів: попри пандемію та війну відзначається бажання до здобуття освіти.

Повний випуск марафону «Єдині новини» від 2 вересня можна переглянути за посиланням.