Цікаві канікули: отримайте корисні навички, яким не навчають у школі

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує старшокласників  на тренінги. Поки ще тривають канікули, ви можете цікаво і корисно провести свій час, отримати важливі навички, які стануть в нагоді вже в недалекому майбутньому.

Під час шкільних канікул ми пропонуємо школярам 2 окремих тренінги з:

•  профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок;
  •  лідерства і тайм-менеджменту.

Тренінгові заняття з лідерства та тайм-менеджменту для старшокласників спрямовані на:

•  активізацію особистісного потенціалу для посилення лідерських якостей та закріплення лідерських моделей поведінки;
  •  розвиток уміння ефективно упорядковувати свою навчальну діяльність та дозвілля;
  •  подолання проблеми дефіциту часу та поглиначів часу.

Тренінг-інтенсив з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок дає можливість школярам:

•  розпізнати свої здібності, професійні інтереси, наміри, схильності;
  •  розвинути критичне та креативне мислення;
  •  почати освоювати навички з ведення власного бізнесу.

Вікова аудиторія тренінгів: 13-16 років. Групи до 15 чоловік.

Заняття проходитимуть в ігровій та інтерактивній формах, з упровадженням елементів психологічної діагностики, трансформаційних ігрових технологій, мультимедійного супроводу.

Інформація про раніше проведений Тренінг-інтенсив  за посиланням.

Тренінги будуть проходити з 17 по 21 серпня (з понеділка по п’ятницю) з 10.00 до 13.30 з перервою на чай (чай, вода, снеки).

Вартість навчання – 1300 грн.

Тренінги будуть проходити у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за адресою: м. Миколаїв, вул. 1-а Військова, 2.

Довідки за телефоном:  +38 (067) 75-55-365  (Viber, WhatsApp, Telegram).

Детальна інформація про тренінги  за посиланням.