У ЧНУ імені Петра Могили відбувся тренінг-інтенсив для школярів з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок

З 22 по 26 червня у ЧНУ імені Петра Могили пройшов тренінг-інтенсив з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок для старшокласників.

Учасники тренінгу визначались зі своїми професійними інтересами та схильностями, вивчали основні моменти відкриття власної справи, управління власними коштами, розвивали креативне мислення. Ніхто не нудьгував під час занять.  Це був цікавий інтерактив з елементами ігрової форми.

По завершенню тренінгу кожен учасник отримав свій профорієнтаційний паспорт, у якому зазначено критерії вибору професії, професійні інтереси, здібності, особливості побудови цілей щодо подальшого навчання та особистісні якості.

Фото та відео-матеріали з тренінгу можна переглянути на сторінці Школи юних бізнесменів у Facebook.

Наступний тренінг-інтенсив буде проходити 17-21 серпня. Детальну інформацію про тренінг можна переглянути на сторінці.