ТРК “Март”: Могилянка готується до навчального року

Протягом останнього тижня російські ЗМІ публікують інформацію, що в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили розміщується активний бойовий склад і техніка Збройний Сил України.

ТРК «Март» дізналося, що відбувається в стінах Могилянки напередодні початку нового навчального року в умовах воєнного стану: зокрема щодня працюють адміністративна та господарська частини, бухгалтерія, відділ кадрів та приймальна комісія.

Кожного дня до приймальної комісії звертаються щонайменше 30 абітурієнтів із різними питаннями щодо вступної кампанії-2022, у вирішенні та консультуванні з яких радо допомагають фахівці університету.

Нагадуємо, що приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили до 14 серпня 2022 року працює в очному форматі в режимі чергування з понеділка до п’ятниці та дистанційно в суботу й неділю.

Переглянути повне відео можна за посиланням.

Як працює Могилянка в умовах воєнного стану, можна побачити тут.