Святкуємо День працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

У 2016 році День працівника соціальної сфери України припадає на 6 листопада.

Напередодні цього свята студенти факультету соціології організували концерт. Слова вітання звучали від проректора з наукової роботи ЧНУ ім. Петра Могили Володимира Беглиці. До поздоровлень приєднались заступник начальника Департаменту соціального захисту населення Миколаївської міської адміністрації Любов Бєлкіна, голова громадської організації «ChangeLog» Дмитро Ремезов. Заступник голови лікарні Миколаївського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Лариса Коломієць вручила комплекти робочого одягу та медичну літературу. Директор медичного інституту Геннадій Грищенко наголосив на тому, що професії соціального і медичного працівника схожі, їхня основа – турбота про людей.

На сцені відбулась урочиста церемонія посвячення у професію «Соціальний працівник» студентів першого і другого курсів. Цікавими були відео, представлені різними групами факультету. Зі сцени лунали пісні, глядачі підспівували виконавцям. Кожному викладачу вручили квіти.

Тож вітаємо із Днем соціального працівника! Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

DSC_0437 DSC_0442 DSC_0443 DSC_0444 DSC_0461DSC_0470

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.