Святкуємо День працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

У 2016 році День працівника соціальної сфери України припадає на 6 листопада.

Напередодні цього свята студенти факультету соціології організували концерт. Слова вітання звучали від проректора з наукової роботи ЧНУ ім. Петра Могили Володимира Беглиці. До поздоровлень приєднались заступник начальника Департаменту соціального захисту населення Миколаївської міської адміністрації Любов Бєлкіна, голова громадської організації «ChangeLog» Дмитро Ремезов. Заступник голови лікарні Миколаївського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Лариса Коломієць вручила комплекти робочого одягу та медичну літературу. Директор медичного інституту Геннадій Грищенко наголосив на тому, що професії соціального і медичного працівника схожі, їхня основа – турбота про людей.

На сцені відбулась урочиста церемонія посвячення у професію «Соціальний працівник» студентів першого і другого курсів. Цікавими були відео, представлені різними групами факультету. Зі сцени лунали пісні, глядачі підспівували виконавцям. Кожному викладачу вручили квіти.

Тож вітаємо із Днем соціального працівника! Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

DSC_0437 DSC_0442 DSC_0443 DSC_0444 DSC_0461DSC_0470

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники