Студентка юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Вікторія Батузова стала лауреатом відзнаки «Юрист року Миколаївщини-2019»

13 грудня 2019 року в сесійній залі Миколаївської обласної ради відбулась щорічна церемонія вручення премії «Юрист року Миколаївщини» з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Студентка юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили, Вікторія Батузова, цього року заслужено стала лауреатом відзнаки «Юрист року Миколаївщини-2019» у номінації «Студент-юрист».

Нагороду Вікторії Батузовій на церемонії особисто вручив декан юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили Дмитро Січко.

Нагадаємо, що цього року Вікторія Батузова створила власну ГО “Молодіжна асоціація юристів”.

Вітаємо Вікторію і бажаємо подальших успіхів та перемог!