Студентка ЧНУ ім. Петра Могили створила власну ГО “Молодіжна асоціація юристів”


Студентка 4 курсу Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили Вікторія Батузова створила власну ГО “Молодіжна асоціація юристів”. Про зареєстровану ГО дівчина повідомила на своїй сторінці у Фейсбук 19 вересня 2019 року. Ми поспілкувалися з Вікторією та дізналися трохи більше про діяльність організації.

-Як виникла ідея створення організації?

Насамперед ідея створення ГО виникла тоді, коли я побачила проблему необізнаності молоді у розбудові нашої демократичної та правової держави. Мені хотілось зробити щось своє, зробити свій вклад у розвиток нашої молоді. Перш за все я хочу розвиватися, розширювати свої знання, навички, уміння. Моє захоплення юриспруденцією мало вагомий вплив у створенні ГО “Молодіжна асоціація юристів”, адже моя майбутня професія є витонченою ланкою між іншими професіями.

-Чим буде займатися ГО  “Молодіжна асоціація юристів” загалом? Розкажіть про план дій найближчим часом?

Головною метою є активізація участі молоді у розбудові сучасного громадянського суспільства, діяльності на рівні громади міста, області, України, набуття соціального досвіду. Найближчим часом хотілось провести тренінги та семінари разом з Головним Територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області, юристами, адвокатами, політичними діячами.

-Хто може стати членом організації?

Членом організації може стати як студент, так і фахівець у галузі права.

-Де можна буде ознайомитися з інформацією про діяльність організації?

Уся інформація буде оприлюднюватися у ЗМІ, Фейсбуці. Якщо будуть виникати питання, безпосередньо звертатись до мене. Я залюбки відповім на питання та розкажу про діяльність організації детальніше.

Вітаємо Вікторію та бажаємо успіхів у діяльності ГО “Молодіжна асоціація юристів”.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут