Студентка ЧНУ ім. Петра Могили створила власну ГО “Молодіжна асоціація юристів”

Студентка 4 курсу Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили Вікторія Батузова створила власну ГО “Молодіжна асоціація юристів”. Про зареєстровану ГО дівчина повідомила на своїй сторінці у Фейсбук 19 вересня 2019 року. Ми поспілкувалися з Вікторією та дізналися трохи більше про діяльність організації.

-Як виникла ідея створення організації?

Насамперед ідея створення ГО виникла тоді, коли я побачила проблему необізнаності молоді у розбудові нашої демократичної та правової держави. Мені хотілось зробити щось своє, зробити свій вклад у розвиток нашої молоді. Перш за все я хочу розвиватися, розширювати свої знання, навички, уміння. Моє захоплення юриспруденцією мало вагомий вплив у створенні ГО “Молодіжна асоціація юристів”, адже моя майбутня професія є витонченою ланкою між іншими професіями.

-Чим буде займатися ГО  “Молодіжна асоціація юристів” загалом? Розкажіть про план дій найближчим часом?

Головною метою є активізація участі молоді у розбудові сучасного громадянського суспільства, діяльності на рівні громади міста, області, України, набуття соціального досвіду. Найближчим часом хотілось провести тренінги та семінари разом з Головним Територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області, юристами, адвокатами, політичними діячами.

-Хто може стати членом організації?

Членом організації може стати як студент, так і фахівець у галузі права.

-Де можна буде ознайомитися з інформацією про діяльність організації?

Уся інформація буде оприлюднюватися у ЗМІ, Фейсбуці. Якщо будуть виникати питання, безпосередньо звертатись до мене. Я залюбки відповім на питання та розкажу про діяльність організації детальніше.

Вітаємо Вікторію та бажаємо успіхів у діяльності ГО “Молодіжна асоціація юристів”.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).