Студентка ЧНУ ім. Петра Могили створила власну ГО “Молодіжна асоціація юристів”


Студентка 4 курсу Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили Вікторія Батузова створила власну ГО “Молодіжна асоціація юристів”. Про зареєстровану ГО дівчина повідомила на своїй сторінці у Фейсбук 19 вересня 2019 року. Ми поспілкувалися з Вікторією та дізналися трохи більше про діяльність організації.

-Як виникла ідея створення організації?

Насамперед ідея створення ГО виникла тоді, коли я побачила проблему необізнаності молоді у розбудові нашої демократичної та правової держави. Мені хотілось зробити щось своє, зробити свій вклад у розвиток нашої молоді. Перш за все я хочу розвиватися, розширювати свої знання, навички, уміння. Моє захоплення юриспруденцією мало вагомий вплив у створенні ГО “Молодіжна асоціація юристів”, адже моя майбутня професія є витонченою ланкою між іншими професіями.

-Чим буде займатися ГО  “Молодіжна асоціація юристів” загалом? Розкажіть про план дій найближчим часом?

Головною метою є активізація участі молоді у розбудові сучасного громадянського суспільства, діяльності на рівні громади міста, області, України, набуття соціального досвіду. Найближчим часом хотілось провести тренінги та семінари разом з Головним Територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області, юристами, адвокатами, політичними діячами.

-Хто може стати членом організації?

Членом організації може стати як студент, так і фахівець у галузі права.

-Де можна буде ознайомитися з інформацією про діяльність організації?

Уся інформація буде оприлюднюватися у ЗМІ, Фейсбуці. Якщо будуть виникати питання, безпосередньо звертатись до мене. Я залюбки відповім на питання та розкажу про діяльність організації детальніше.

Вітаємо Вікторію та бажаємо успіхів у діяльності ГО “Молодіжна асоціація юристів”.

 

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …