Студентка ЧНУ ім. Петра Могили створила власну ГО “Молодіжна асоціація юристів”


Студентка 4 курсу Юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили Вікторія Батузова створила власну ГО “Молодіжна асоціація юристів”. Про зареєстровану ГО дівчина повідомила на своїй сторінці у Фейсбук 19 вересня 2019 року. Ми поспілкувалися з Вікторією та дізналися трохи більше про діяльність організації.

-Як виникла ідея створення організації?

Насамперед ідея створення ГО виникла тоді, коли я побачила проблему необізнаності молоді у розбудові нашої демократичної та правової держави. Мені хотілось зробити щось своє, зробити свій вклад у розвиток нашої молоді. Перш за все я хочу розвиватися, розширювати свої знання, навички, уміння. Моє захоплення юриспруденцією мало вагомий вплив у створенні ГО “Молодіжна асоціація юристів”, адже моя майбутня професія є витонченою ланкою між іншими професіями.

-Чим буде займатися ГО  “Молодіжна асоціація юристів” загалом? Розкажіть про план дій найближчим часом?

Головною метою є активізація участі молоді у розбудові сучасного громадянського суспільства, діяльності на рівні громади міста, області, України, набуття соціального досвіду. Найближчим часом хотілось провести тренінги та семінари разом з Головним Територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області, юристами, адвокатами, політичними діячами.

-Хто може стати членом організації?

Членом організації може стати як студент, так і фахівець у галузі права.

-Де можна буде ознайомитися з інформацією про діяльність організації?

Уся інформація буде оприлюднюватися у ЗМІ, Фейсбуці. Якщо будуть виникати питання, безпосередньо звертатись до мене. Я залюбки відповім на питання та розкажу про діяльність організації детальніше.

Вітаємо Вікторію та бажаємо успіхів у діяльності ГО “Молодіжна асоціація юристів”.

 

Події та оголошення


січня
29
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
23
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00  

січня
31
Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).