Студенти та викладачі кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили провели зустріч щодо пошуків шляхів поліпшення комфортності міста Миколаєва

У рамках підготовки відповіді на запитання мера Олександра Сєнкевича щодо комфортності міста Миколаєва для його мешканців і гостей студенти та викладачі кафедри екології провели мозковий штурм та виявили основні проблеми й обговорили механізми їхніх розв’язань.

Нагадаємо, що 29 вересня 2021 року у приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбулась зустріч мера міста Миколаєва Олександра Сєнкевича зі студентами-екологами усіх курсів Могилянки. Головною метою візиту стало залучення могилянців до розв’язання екологічних проблем міста. За три тижні від дня першої зустрічі Олександр Сєнкевич знову побачиться зі студентами-екологами ЧНУ імені Петра Могили, аби вислухати їхні пропозиції.