Зустріч мера Миколаєва зі студентами-екологами: залучення могилянців до розв’язання проблем відходів у місті

У приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили 29 вересня 2021 року відбулась зустріч мера міста Миколаєва Олександра Сєнкевича зі студентами-екологами усіх курсів Могилянки. Мета візиту – залучення могилянців до розв’язання екологічних проблем міста.

Під час зустрічі особливу увагу Олександр Сєнкевич приділив відсутності культури поводження з побутовими відходами у мешканців міста. Він підкреслив, що встановлення додаткових сміттєвих баків часто не розв’язує проблему – все одно з’являються або продовжують існувати стихійні звалища, звідки сміття розноситься вулицями міста. А також зауважив, що йому та його підлеглим через багаторічну «стандартну» роботу над проблемою відходів досить складно вийти за рамки їхнього практичного досвіду і згенерувати абсолютно новий погляд.

Основний заклик до студентів полягав у тому, щоб вони поміркували над проблемою відходів у місті та запропонували свої ідеї щодо її розв’язання. Таким чином міська влада очікує отримати свіжий нестандартний погляд задля розроблення нових ефективних методів роботи з несвідомим населенням та відходами.

За три тижні  Олександр Сєнкевич знову зустрінеться зі студентами-екологами ЧНУ імені Петра Могили, аби вислухати пропозиції могилянців.