Студенти спеціальності “Екологія” Медичного інституту ЧНУ ім. П. Могили відвідали захід “Етнохата”

У суботу, 15 грудня, студенти 1-го курсу ЧНУ ім. Петра Могили,  спеціальності «Екологія» відвідали захід  під назвою «Етнохата» у Миколаївському  обласному Центрі туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Студенти й представники ВНЗ та шкіл взяли участь у майстер-класі з виготовлення оберегів, дізналися секрети приготування українських традиційних страв, а також дізналися про побут та предмети хатнього вжитку та традиційний розпис. Гостей зустрів театральний гурток з атмосферною постановою.

Усіх учасників розділили на чотири команди. Екологи працювали разом з майбутніми істориками.

На кожну команду чекало чотири локації, на кожній з яких вони дізнавалися щось цікаве і нове про українську культуру і традиції.

Перша локація – «Таємниці господині». Студенти мали змогу відчути себе господарями на кухні й власноруч готували вареники. Під час приготування студенти співали та дізнавалися про цікаві традиції.

Друга локація – «Солом`яне диво», на якій пройшов цікавий майстер-клас з виготовлення оберегів на удачу та від нечистої сили. Студенти дізналися про історію Нового Року й Різдва та прикрас, які ще у 18 ст. виготовляли власноруч.

На третій локації, «Українська світлиця», учасникам розповіли про побут, елементи інтер`єру та прилади господарства українців минулих століть.

Остання локація – «Традиційний розпис». На цьому завданні студенти дізналися про секрети виготовлення фарб з натуральних продуктів, які екологічно чисті і, у деяких випадках, навіть їстівні.

Кожен учасник заходу отримав багато позитивних вражень. А наприкінці на студентів чекав солодкий приз.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.