Студенти-психологи першого курсу ЧНУ імені Петра Могили проходять практику на базі волонтерської організації “ДОФ”

Як отримати практичні навички, важливі в професії психолога, у Миколаєві в 2024 році?

Відповідь на це питання знають студенти-психологи першого курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Протягом лютого 2024 року вони проходять першу навчальну практику, де знайомляться з основними практичними аспектами, методами та практиками в діяльності психолога.

За цей час першокурсники напрацьовували теоретичний матеріал, опрацьовували кейси від представників Громадської організації «Десяте квітня» та проводять активності для дітей у волонтерській організації «ДОФ» у Будинку офіцерів флоту.

Два тижні студенти працювали на різних локаціях, вони проводили арт- і фізичні терапії для дітей із малозабезпечених сімей та родин ВПО.

Дар’я Тарасова, одна зі студенток говорить, що хотіли створити простір для дітей, що допоможе в розвитку ментального здоров’я, – фізичне навантаження, малювання, створення листівок, музична терапія.

Наразі планується проходження практики для студентів інших факультетів та інститутів ЧНУ імені Петра Могили на базі волонтерської організації «ДОФ».