Студенти-психологи ЧНУ імені Петра Могили отримують нові знання та навички на дводенному тренінгу

13 лютого 2024 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили розпочався дводенний тренінг для студентів-психологів першого курсу.

Тренінги організувала громадська організація «Десяте квітня» спільно з навчально-методичним кабінетом соціально-психологічної підтримки, професійного та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили.

Студенти спеціальності «Психологія» наразі проходять навчальну практику, у межах якої триває тренінг.

ГО «Десяте квітня» надає психологічну, соціальну та юридичну допомогу постраждалим категоріям населення.

Зустріч розпочав т.в.о. ректора ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр, закцентувавши увагу на важливості психологічної допомоги для середовища, та завідувачка кабінету соціально-психологічної підтримки Людмила Опанасенко.

Метою заходу є імплементація для студентів-психологів першого курсу програми «Я підтримую свого друга», а також розвиток їхніх професійних компетенцій та навичок, необхідних для роботи в сучасних складних реаліях України.

Психологічний стан українців зазнав значних змін протягом останніх років. Війна, економічна нестабільність, соціальні потрясіння – усе це негативно впливає на психічне здоров’я людей. Професія психолога стає все більш затребуваною, адже люди потребують допомоги та підтримки, щоб впоратися з викликами сьогодення.

Програма тренінгу включає лекції, практичні заняття, дискусії та групові вправи. Заняття проводять досвідчені психологи, які мають значний досвід роботи в кризових ситуаціях.

Учасники тренінгу отримують можливість ознайомитися з актуальними проблемами психологічного здоров’я в Україні; отримати практичні навички роботи з людьми, які пережили травму, втрату, горе; розвинути свою комунікативну компетентність та навички роботи в команді.

Організатори тренінгу переконані, що отримані знання та навички допоможуть молодим психологам стати кваліфікованими та компетентними фахівцями, які зможуть надавати ефективну допомогу людям, які її потребують.