Студенти-екологи ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у Всеукраїнській акції «Я прибрав – твоя черга: змінимо майбутнє разом!»


26 вересня 2019 року студенти-екологи третього курсу ЧНУ ім. Петра Могили та учні ЗОШ № 57 м. Миколаєва (близько 30 учнів) взяли участь у Всеукраїнській акції «Я прибрав – твоя черга: змінимо майбутнє разом!», присвячену Міжнародному дню чистих берегів International Coastal Cleanup Day #EUBBeachCleanup.

Акція пройшла в рамках співробітництва кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили (проф. Григор’єва Л.І.) та Миколаївської ЗОШ №57 (Малахов А.А.).

Студенти та учні під супроводом старшого викладача кафедри екології ЧНУ ім. Петра Могили Олени Макарової та вчителів школи №57 організували прибирання узбережжя Бузького лиману в мікрорайоні Намив м. Миколаєва, а також і міського пляжу.

Студенти-екологи розказали учням, чим може обернутися для екосистеми лиману засмічення і забруднення її берегів; які негативні наслідки для людини може мати таке забруднення.

Таким чином, з одного боку, молодь долучилася до численної команди рятівників довкілля, значно розширила масштаб проходження акції в країні. А з іншого, учні шкіл більше пізнали про спеціальність «Екологія» ЧНУ ім. Петра Могили та про приємні можливості і горизонти, які вона відкриває перед студентами.

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …