Студенти-екологи ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у Всеукраїнській акції «Я прибрав – твоя черга: змінимо майбутнє разом!»


26 вересня 2019 року студенти-екологи третього курсу ЧНУ ім. Петра Могили та учні ЗОШ № 57 м. Миколаєва (близько 30 учнів) взяли участь у Всеукраїнській акції «Я прибрав – твоя черга: змінимо майбутнє разом!», присвячену Міжнародному дню чистих берегів International Coastal Cleanup Day #EUBBeachCleanup.

Акція пройшла в рамках співробітництва кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили (проф. Григор’єва Л.І.) та Миколаївської ЗОШ №57 (Малахов А.А.).

Студенти та учні під супроводом старшого викладача кафедри екології ЧНУ ім. Петра Могили Олени Макарової та вчителів школи №57 організували прибирання узбережжя Бузького лиману в мікрорайоні Намив м. Миколаєва, а також і міського пляжу.

Студенти-екологи розказали учням, чим може обернутися для екосистеми лиману засмічення і забруднення її берегів; які негативні наслідки для людини може мати таке забруднення.

Таким чином, з одного боку, молодь долучилася до численної команди рятівників довкілля, значно розширила масштаб проходження акції в країні. А з іншого, учні шкіл більше пізнали про спеціальність «Екологія» ЧНУ ім. Петра Могили та про приємні можливості і горизонти, які вона відкриває перед студентами.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …