Студенти-екологи ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у Всеукраїнській акції «Я прибрав – твоя черга: змінимо майбутнє разом!»


26 вересня 2019 року студенти-екологи третього курсу ЧНУ ім. Петра Могили та учні ЗОШ № 57 м. Миколаєва (близько 30 учнів) взяли участь у Всеукраїнській акції «Я прибрав – твоя черга: змінимо майбутнє разом!», присвячену Міжнародному дню чистих берегів International Coastal Cleanup Day #EUBBeachCleanup.

Акція пройшла в рамках співробітництва кафедри екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили (проф. Григор’єва Л.І.) та Миколаївської ЗОШ №57 (Малахов А.А.).

Студенти та учні під супроводом старшого викладача кафедри екології ЧНУ ім. Петра Могили Олени Макарової та вчителів школи №57 організували прибирання узбережжя Бузького лиману в мікрорайоні Намив м. Миколаєва, а також і міського пляжу.

Студенти-екологи розказали учням, чим може обернутися для екосистеми лиману засмічення і забруднення її берегів; які негативні наслідки для людини може мати таке забруднення.

Таким чином, з одного боку, молодь долучилася до численної команди рятівників довкілля, значно розширила масштаб проходження акції в країні. А з іншого, учні шкіл більше пізнали про спеціальність «Екологія» ЧНУ ім. Петра Могили та про приємні можливості і горизонти, які вона відкриває перед студентами.

Події та оголошення


грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …

грудня
8
СД Платформа Миколаїв запрошує студентів до участі в заході

У рамках кампанії – «Кровотеча: чому ми втрачаємо людей?» СД ПЛАТФОРМА запускає захід ⠀ Про що? Колаборація бізнесу та державного сектору Не просто виступи спікерів, а 30% теорії та 70% практики. Проаналізуємо опитування, яке пройшло вже близько 200 людей. 😯 …

грудня
5
Благодійний ярмарок

З ініціативи ІГ СУМ в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили Інститут філології запрошує усіх охочих на Благодійний ярмарок! Не будь байдужим! Допоможи зібрати кошти для сиріт і зробити їхнє свято незабутнім! 5 грудня Велика перерва 10 …