Звільніть планету від сміття: долучайтесь Міжнародного дня чистих берегів!

Чи знаєте ви, що за нинішніх темпів засмічення річок, морів та океанів до 2050 року в них буде більше пластику, аніж риби? Щоб запобігти цьому, в треті вихідні вересня (цьогоріч – 21 вересня) мільйони волонтерів у всьому світі (понад 150 країн) долучаються до глобального прибирання.

Учнів та студентів запрошують також взяти участь в цій акції. В Україні челендж проходить під девізом «Я прибрав – твоя черга-2: змінимо майбутнє разом».

Умови участі – прості: зберіть друзів, приберіть біля себе береги річки чи моря, зареєструйтеся та викладіть фото «До» і «Після» прибирання в мережі Facebook з хештегом #Яприбрав_ТвояЧерга2

Перша тисяча учасників отримає в подарунок екосумки.

Акція проводиться з 16 до 30 вересня за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).