Студентам факультету комп’ютерних наук: нові можливості від ІТ-компанії ЕРАМ

Профільне навчання – це не тільки про заняття в університеті та домашні завдання. Підготовлений студент і фахівець своєї справи залюбки долучається до додаткових можливостей самоосвіти, практики та підготовки, що пропонують компанії-партнери закладу вищої освіти. Одним із партнерів ЧНУ імені Петра Могили є ІТ-компанія EPAM University, метою якої є формування кола талантів та інженерної спільноти для компанії та ринку загалом.

Для наших студентів факультету комп’ютерних наук компанія ЕРАМ пропонує активні онлайнові програми для посилення самонавчання та можливості подальшого працевлаштування:

Нагадаємо, що восени 2021 року було укладено договір про співпрацю між ЧНУ імені Петра Могили та компанією EPAM University, предметом якого є взаємовигідне партнерство, зокрема:  спеціальні навчальні програми та можливості для старту кар’єри студентів нашого університету; проведення спільних профільних заходів із залученням експертів компанії;  нові формати навчання та колаборація з отримання практичних навичок у студентів;підтримка та допомога в актуалізації навчальних планів, програм;технічна підтримка навчального процесу з боку компанії.