Підписання угоди про співпрацю між IT-компанією EPAM та ЧНУ ім.Петра Могили

18 листопада 2021 року до ЧНУ імені Петра Могили завітали представники IT-компанії EPAM: керівник представництва компанії ЕРАМ в Південному регіоні України Сергій Гаращук, керівник освітніх програм EPAM University в Україні Денис Гриньов, координатор навчальних програм EPAM University у Південному та Західному регіонах Олександр Ткаченко.

Мета візиту – укладання угоди про подальшу співпрацю з університетом. Миколаївська Могилянка є перший заклад вищої освіти в регіоні, із яким вирішила співпрацювати компанія EPAM. Освітні ініціативи компанії –  об’єднані під брендом EPAM University.

Місія EPAM University   – формування кола талантів та інженерної спільноти для компанії та ринку загалом. Переважна більшість студентів EPAM University – молоді люди, студенти 2–5  курсів, які прагнуть сучасних знань та практики. Близько 40% слухачів EPAM University – світчери, тобто люди з попереднім досвідом роботи в інших індустріях, які прагнуть розпочати кар’єру в ІТ. Метою компанії є допомога початківцям розірвати замкнене коло «Немає досвіду – немає роботи, немає роботи – немає звідки взяти досвід».  Не існує вікових, географічних, гендерних та жодних інших обмежень.

На початку візиту до університету, представників  IT- компанії зустріла декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко. У деканаті факультету комп’ютерних наук відбулось попереднє обговорення умов співпраці між Могилянкою та компанією EPAM.

Далі, у кабінеті ректора, пройшли перемовини та підписання договору про співпрацюю між IT- компанією EPAM та ЧНУ ім. Петра Могили.  На зустрічі були присутні: перший проректор Наталія Іщенко, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Володимир Беглиця, декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко, заступник декана факультету комп’ютерних наук Євген Давиденко, керівник представництва компанії ЕРАМ в Південному регіоні України Сергій Гаращук, керівник освітніх програм EPAM University в Україні Денис Гриньов, координатор навчальних програм EPAM University у Південному та Західному регіонах Олександр Ткаченко.

Предметом договору між ЧНУ імені Петра Могили та компанією EPAM є взаємовигідне партнерство, зокрема:  спеціальні навчальні програми та можливості для старту кар’єри студентів нашого університету; проведення спільних профільних заходів із залученням експертів компанії;  нові формати навчання та колаборація з отримання практичних навичок у студентів;підтримка та допомога в актуалізації навчальних планів, програм;технічна підтримка навчального процесу з боку компанії.

Після підписання угоди була проведена пресконференція для представників місцевих ЗМІ та медіацентру Могилянки, де члени компанії EPAM представили свою візію, наголосили на аспектах своєї діяльності та відповіли на поставлені питання.