Студент факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили (комп’ютерна інженерія) розробив клавіатуру-рукавицю MPBoard


Студент третього курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили (спеціальність  комп’ютерна інженерія) Сергій Овчар розробив клавіатуру-рукавицю. Основними перевагами продукту є його компактність та зручність користування. Пристрій можна використовувати як клавіатуру або мишку, залишаючи свободу рухів. Ще одною перевагою буде значно нижча від аналогів вартість продукту.

3.jpg

4.jpg

 

Ключову роль у функціонуванні клавіатури виконують гіроскопи – пристрої, що здатні точно вимірювати кути нахилу предмету у просторі.

Ця клавіатура безпровідна, а її заряду вистачає на 10-12 годин безперервної роботи. Також вона передбачає захисний корпус для вразливих елементів і за словами розробника «щоб її зламати, треба дуже постаратись».

Робоча назва пристрою –  MPBoard. Ідею проєкту Сергію запропонував  старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Іван Бурлаченко, який і зараз допомагає в розробці.

1.jpg

2.jpg

 

Проєкт уже був презентований потенційним споживачам та інвесторам, в тому числі на конкурсі стартапів ЧНУ імені Петра Могили  Startup BSNU 2020 (конкурс інноваційних студентських проєктів у галузі інформаційних технологій).

5.jpg

 

Наразі розробка клавіатури ще не завершена, Сергій планує додати функцію  управління жестами для спрощення роботи з пристроєм.

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …