Студент факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили (комп’ютерна інженерія) розробив клавіатуру-рукавицю MPBoard

Студент третього курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили (спеціальність  комп’ютерна інженерія) Сергій Овчар розробив клавіатуру-рукавицю. Основними перевагами продукту є його компактність та зручність користування. Пристрій можна використовувати як клавіатуру або мишку, залишаючи свободу рухів. Ще одною перевагою буде значно нижча від аналогів вартість продукту.

3.jpg

4.jpg

Ключову роль у функціонуванні клавіатури виконують гіроскопи – пристрої, що здатні точно вимірювати кути нахилу предмету у просторі.

Ця клавіатура безпровідна, а її заряду вистачає на 10-12 годин безперервної роботи. Також вона передбачає захисний корпус для вразливих елементів і за словами розробника «щоб її зламати, треба дуже постаратись».

Робоча назва пристрою –  MPBoard. Ідею проєкту Сергію запропонував  старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Іван Бурлаченко, який і зараз допомагає в розробці.

1.jpg

2.jpg

Проєкт уже був презентований потенційним споживачам та інвесторам, в тому числі на конкурсі стартапів ЧНУ імені Петра Могили  Startup BSNU 2020 (конкурс інноваційних студентських проєктів у галузі інформаційних технологій).

5.jpg

Наразі розробка клавіатури ще не завершена, Сергій планує додати функцію  управління жестами для спрощення роботи з пристроєм.