Студент 4 курсу Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Максим Кіяшко посів друге місце на Міжнародному конкурсі наукових робіт «Black Sea Science 2022»

Наукова робота студента 4 курсу Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення») Максима Кіяшка «Development of software for automation of knowledge testing» («Розробка програмного забезпечення для автоматизації перевірки знань») отримала сертифікат другого ступеня на Міжнародному конкурсі наукових робіт «Black Sea Science 2022», що проводився в квітні 2022 року на базі Одеського національного технологічного університету в онлайновому режимі. Керівником юного науковця є доцент кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ імені Петра Могили Катерина Кірей. Незважаючи на складну ситуацію, наші студенти й викладачі продовжують свою роботу та досягають успіхів! Вітаємо переможців! Пишаємося талановитими здобувачами та їхніми наставниками! Віримо в ЗСУ! Наближаємо Перемогу!