Співпраця з бізнесом і громадою. Практика і працевлаштування

Факультет економічних наук тісно співпрацює з бізнесом і громадою на благо розвитку, успіху та процвітання регіону.

Укладено меморандуми з установами та організаціями, органами публічної влади для спільної діяльності у сфері освітньої та просвітницької діяльності, підготовки високопрофесійних кадрів відповідно нинішнім запитам ринку праці, виконання науково-дослідних робіт, розробки і реалізації проектів.

Відповідно до укладених договорів, студенти факультету проходять практичну підготовку, отримують сучасні фахові знання та навички,  опановують професійне обладнання та програмне забезпечення

Серед баз практики і роботодавців

Банки, страхові компанії, фінансові установи: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ «УкрГазБанк», ПАТ «Південний», ПАТ «ОТП банк», ПАТ «Укрсиббанк», СК «Провідна», СК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС Україна».

Підприємства: ТОВ СП «НІБУЛОН», ТОВ «Ерідан-комерц», Група компаній Вітерра, МСП «Ніка-Тера», ПАТ МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД «ОКЕАН», ТОВ «Сандора», ПРаТ «Лакталіс Миколаїв», ПАТ «САН Інбев Україна», ТОВ «БРІОЛАЙТ-УКРАЇНА», ПП «Ділова спілка», ТОВ «Чиста вода», ТОВ “Український експертний центр по вимірюванню та оцінці”, ТОВ «Земельний кадастровий центр», ТОВ «Земельно-Архітектурне Бюро», ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр», ТОВ «Промбудград».

Міжнародні аудиторські компанії: Ernst&Young, KPMG, Deloitte, PriceWaterhouseCoopers.

Державні установи та органи влади: Державні адміністрації, Органи місцевого самоврядування, Податкові та фінансові органи, НДПІ Землеустрою, Управління Держгеокадастру.

Меморандуми про співробітництво та партнерство
Бази практики для спеціальностей галузі знань 07 Управління та адміністрування