Співпраця ЧНУ ім. Петра Могили з Краківським економічним університетом

25 квітня відбулася зустріч в Інституті державного управління Чорноморського національного університету ім. Петра Могили  відбулася зустріч із директором Малопольської школи державного управління при Краківському економічному університеті Кшиштофом Глутцем та співробітником школи Мареком Орамусом.

nxFnFau_WbQ

Зустріч присвячено початку співпраці в рамках проекту DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність».

DOBRE є 5-річним проектом, який фінансується USAID (Агентстсво США з міжнародного розвитку) та направлений на забезпечення систематичної підтримки реформи місцевого самоврядування децентралізації в Україні.

Під час зустрічі з проректором з наукової роботи Володимиром Беглицею, професором і завідувачем кафедри публічного управління та адміністрування Олександром Євтушенком і в.о. професора кафедри публічного управління та адміністрування Світланою Сорокою представники Краківського економічного університету обговорили можливі варіанти участі нашого університету в «Консорціумі університетів для підвищення державного управління освітою» і для спільної роботи щодо стандартизації освіти державного управління на студентському, аспірантському та професійному рівнях розвитку.

5mRPVC6_azs

Марек Орамус висловив сподівання на ефективну співпрацю в «Консорціумі», договір про підписання якого намічено на липень 2017 року.

-3lOPHu9JhA