Жан Моне Модуль «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції»

610664-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE

Термін реалізації: 01.09.2019 – 31.08.2022 рр.
Тип організації: ВНЗ (вищий рівень)

Короткий опис проекту

Жан Моне Модуль «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції» складається з трьох навчальних дисциплін: «Політика європейської інтеграції», «Інституційно-правова система Європейського Союзу», «Управління та прийняття рішень в ЄС» для студентів магістратури зі спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» та «Соціальна робота». Кожен модуль буде викладатися у співпраці декількома викладачами.

До практичного семінару «Сучасні виклики в управлінні та реалізації політики ЄС» будуть залучені різні професійні групи, зокрема, державні службовці та соціальні працівники. Електронні ресурси включатимуть мультимедійний підручник «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції» та електронну базу даних «Дослідження, матеріали та документи про Європейський Союз та європейську інтеграцію». Вони сприятимуть інноваціям у викладанні та проведенні європейських наукових досліджень.

Після вивчення відповідних дисциплін студенти напишуть магістерські роботи з питань європейських студій. Спеціалісти та дослідники з університетів України, Польщі та Української асоціації європейських студій прорецензують їх. Також викладачі та магістри публікуватимуть наукові статті по темі проекту.

Проект має високий просвітницький потенціал і враховує визначні дати Європейського Союзу – 10-ту річницю введення в дію Лісабонського договору та 65-ту річницю прийняття Римського договору, які використовуються в освітніх, наукових та рекламних цілях. Навчальну конференцію та Конкурс наукових робіт студентів та учнів планується приурочити вищезазначеним датам. Усі заходи будуть широко висвітлюватися на веб-сайті проекту, у засобах масової інформації, на офіційних сайтах органів місцевого самоврядування.

Команда

• професор кафедри публічного управління та адміністрування, професор, доктор наук з державного управління Сорока Світлана Вікторівна – координатор проекту;
  • завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки, доктор наук з державного управління Палагнюк Юліана Вікторівна – виконавець проекту;
  • в.о.доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки, кандидат педагогічних наук Сай Дмитро Вікторович – виконавець проекту.

Конкурс

ЧНУ імені Петра Могили оголошує про старт Конкурсу учнівських та студентських творчих робіт присвячених 67-річчю підписання Римського договору 1957 року як важливого етапу формування Європейського Союзу.

Експертна комісія Конкурсу

Експертна комісія Конкурсу учнівських та студентських творчих робіт присвячених 67-річчю підписання Римського договору:

Запрошення на урочисте нагородження

25 березня 2024 року о 15:00 відбудеться урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу учнівських та студентських творчих робіт присвячених 67-річчю підписання римського договору

Нагородження переможців і учасників Конкурсу

Нагороджено переможців та призерів Конкурсу учнівських та студентських творчих робіт присвячених 67-річчю підписання Римського договору 1957 року як важливого етапу формування Європейського Союзу

Контактна інформація:

Координатор Світлана Сорока
м.Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10
eu.government.chmnu@gmail.com
Сайт проекту

Навчальні плани, за якими читаються дисципліни модуля: