Університет Саарланду запрошує приєднатися до курсу «Basics in Management of Digital Transformation»

Шановні студенти!

Наш давній партнер, Університет Саарланду, який посідає друге місце в Німеччині за якістю підприємницької освіти, запрошує приєднатися до курсу «Basics in Management of Digital Transformation».

У межах курсу ви дізнаєтесь, чому та як цифрові технології впливають на бізнес-моделі компаній, зрозумієте, як компанії ефективно інтегрують цифрові технології, як формувати стратегію впровадження цифрових технологій у компаніях.

Додатковим бонусом є можливість прокачати свою англійську та поспілкуватися зі студентами з різних куточків ЄС.

Доступно два формати участі в курсі:

• студент курсу: занурюйтесь у курс, відвідуйте лекції, виконуйте всі практичні завдання (кейси та тестування), складайте іспит та отримуйте сертифікат (180 годин, 6 кредитів ECTS);
  • вільний слухач: обирайте цікаву для вас тему лекції та приєднуйтесь онлайн за посиланням, які будуть надіслані зареєстрованим слухачам перед стартом.

Реєстрація – до 2 квітня 2024 року. Старт курсу – 17 квітня.

Більш детально про курс можна дізнатися за посиланням.

Тематичний план курсу.

З усіма організаційними питання просимо звертатися до кандидата економічних наук Наталії Іщенко  nataly.ishchenko@chmnu.edu.ua