Результати соціологічного дослідження громадської думки миколаївців: Миколаївський центр соціологічних досліджень ЧНУ імені Петра Могили

Миколаївський центр соціологічних досліджень з 01 по 06 жовтня поточного року провів польове дослідження  на тему «Інформованість громади про політичне життя міста» та «Протестні настрої містян»

Аудиторія дослідження: населення м. Миколаєва віком від 18 років і старше.

Вибірка: Обсяг вибіркової сукупності становить 800 осіб. Вибірка багатоступенева, власне ймовірнісна, квотна; репрезентативна за віком та статтю респондентів. Репрезентативність вибірки забезпечується її дизайном й розрахунком її мінімального обсягу, що забезпечує необхідну точність результатів. Економічність вибірки пов’язується з вартістю вибіркового дослідження.

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face) згідно з опитувальником за місцем проживання респондента.

Більше інформації тут

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.