Результати опитування щодо задоволеності життям громадян у місті Миколаєві

Миколаївський центр соціологічних досліджень ЧНУ імені Петра Могили  оприлюднив результати опитування городян щодо особистісного комфорту містян і задоволеність життям у Миколаєві . Дослідження було проведено у два етапи та охоплює період з 14 січня по 21 січня 2013 р. (метод збору інформації – особистісне формалізоване інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондентів; обсяг вибірки – 400 осіб) та з 1 жовтня по 6 жовня 2017 р. (метод збору інформації – особистісне формалізоване інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондентів; обсяг вибірки – 800 осіб).

Січень_2013

1_(2)

Результат (2)

Результат (3)

Особливу увагу було приділено другому етапу. В опитувальнику у жовтні 2017 р. містянам було запропоновано відповісти на запитання щодо оцінки комфорту проживання у місті. За отриманими результатами було визначено, що більшість респондентів (71,0 %) доволі комфортно відчуває себе у міському просторі. Такі масштаби зрушень у позитивних оцінках (від 40,2 % до 71,0 %) є свідченням змін якості життя у місті на краще, хоча і непрямим.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики