Результати конкурсу пам’яті професора Віталія Кейса (2017)

Шановні друзі!

Центр українських студій на базі Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили радо оголошує результати Конкурсу студентських наукових робіт пам’яті Віталія Кейса, який було проведено наприкінці 2017 року. У конкурсі брали участь самостійні наукові розробки філологічнозорієнтованої молоді з нступних категорій:

• учні МАН та студенти першого курсу філологічних спеціальностей вишів,
  • студенти ІІ-ІІІ курсів філологічних спеціальностей вишів,
  • студенти випускного курсу бакалавріату та магістранти філологічних спеціальностей вишів,
  • аспіранти І-ІІ років навчання.

Під час рецензування й оцінювання, журі (під керівництвом д.філол.н., проф. Тетяни Павлівни Шестопалової та к.філол.н. Ольги Леонідівни Поліщук) брало до уваги обізнаність авторки(а) в тому, наскільки вивченою є обрана тема, актуальність і наукова новизна роботи, свідомий вибір і вміння застосовувати наукові методи дослідження, наявність певного дослідницького сюжету в реалізації свого задуму та здатність його дотримуватися, навички оперування сучасною науковою термінологією, ясність і чіткість викладу, відповідність тексту нормам сучасної української літературної мови, наявність ілюстративного матеріалу.

Із концепцією та остаточними результатами конкурсу Ви можете ознайомитися у розділі сайту:

Наука – Наукові заходи – Конкурси – Конкурс студентських наукових робіт пам’яті Віталія Кейса

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».