Реєстрація для участі у ЗНО, курси підготовки до ЗНО та вступ у ЧНУ ім. П. Могили

Шановні абітурієнти, приймальна комісія Чорноморського національного університету імені Петра Могили нагадує, що з 6 лютого до 17 березня 2017 року триватиме реєстрація осіб для участі у основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Наголошуємо, що ваша можливість вступу до ЧНУ ім. Петра Могили на конкурсній основі та подальше навчання у вузі за державним замовленням напряму залежить від успішності результатів ЗНО.

Приймальна комісія університету  запрошує пройти інтенсивні курси підготовки до ЗНО для підвищення шансів на успішний вступ до нашого навчального закладу.

Інтенсивні курси підготовки до ЗНО

ЧНУ ім. Петра Могили також запрошує на навчання у 2017 році абітурієнтів з дипломом молодшого спеціаліста здобути ступінь бакалавра за обраною спеціальністю.

Абітурієнти з дипломом молодшого спеціаліста

Детальна інформація:

Підготовчі курси

Контактна інформація:
Ірина Анатоліївна Олійник
Завідувач підготовчого відділення
Каб.: 1-107 (1-й корпус)
Тел.:  (0512) 24-41-89

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.