Реєстрація для участі у ЗНО, курси підготовки до ЗНО та вступ у ЧНУ ім. П. Могили

Шановні абітурієнти, приймальна комісія Чорноморського національного університету імені Петра Могили нагадує, що з 6 лютого до 17 березня 2017 року триватиме реєстрація осіб для участі у основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Наголошуємо, що ваша можливість вступу до ЧНУ ім. Петра Могили на конкурсній основі та подальше навчання у вузі за державним замовленням напряму залежить від успішності результатів ЗНО.

Приймальна комісія університету  запрошує пройти інтенсивні курси підготовки до ЗНО для підвищення шансів на успішний вступ до нашого навчального закладу.

Інтенсивні курси підготовки до ЗНО

ЧНУ ім. Петра Могили також запрошує на навчання у 2017 році абітурієнтів з дипломом молодшого спеціаліста здобути ступінь бакалавра за обраною спеціальністю.

Абітурієнти з дипломом молодшого спеціаліста

Детальна інформація:

Підготовчі курси