Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили (2017)

Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили розпочинає роботу влітку щороку.

Наразі, Ви можете переглянути у даному розділі інформацію про діяльність приймальної комісії 2017 року, щоб мати загальне уявлення про роботу даного підрозділу.

Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили нагадує, що з 6 лютого до 17 березня 2017 року триватиме реєстрація осіб для участі у основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Можливість вступу потенційних студентів до ЧНУ імені Петра Могили на конкурсній основі та подальше навчання в університеті за державним замовленням напряму залежить від успішності результатів ЗНО.

Тестування відбудеться:
23 травня – з української мови і літератури;
25 травня – 16 червня – з інших предметів.

Детальна інформація: Календар ЗНО

Для конкурсного відбору майбутніх студентів ЧНУ імені Петра Могили зараховуються бали сертифікатів ЗНО:
І предмет – українська мова та;література;
ІІ предмет – історія України, математика, біологія (за вибором ВНЗ);
ІІІ предмет – загальноосвітній предмет (ВНЗ може передбачити для вступника вибір з 2 предметів) або творчий конкурс.

Перелік дисциплін, з яких подаються сертифікати українського центру оцінювання якості освіти в 2017 році до ЧНУ імені Петра Могили

З метою полегшити абітурієнтам процес вступу до вузу, приймальна комісія пропонує ознайомитися з правилами прийому на навчання до ЧНУ імені Петра Могили  та запрошує пройти інтенсивні курси підготовки до ЗНО для підвищення шансів на успішний вступ до нашого навчального закладу.

Інтенсивні курси підготовки до ЗНО

ЧНУ імені Петра Могили також запрошує на навчання у 2017 році абітурієнтів з дипломом молодшого спеціаліста здобути ступінь бакалавра за обраною спеціальністю.

Абітурієнти з дипломом молодшого спеціаліста

Контактна інформація:
Завідувач підготовчого відділення: