Ректор ЧНУ імені Петра Могили у програмі “Діалог” про активне життя університету

21 червня 2023 року ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко став гостем програми «Діалог» на ТРК МАРТ.

Ректор детально розказав про Міжнародний форум освітян «Дистанційна освіта – виклики та перспективи», який триває протягом 20 – 22 червня на базі ЧНУ імені Петра Могили і реалізується в межах проєкту CBHE Erasmus+КА2 DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти і представників ринку праці».

Також Леонід Клименко наголосив на актуальному спільному проєкті ЧНУ  та медичної школи Гарвардського університету, у студії обговорили проведення Ольвійського форуму, який вже традиційно триває в університеті та об’єднує науковців, викладачів, здобувачів вищої освіти з України та країн Причорноморського регіону.

Окремим аспектом діалогу стало питання відновлення пошкоджених корпусів ЧНУ, зокрема розвиток аспектів безбар`єрності, та підготовка до наступного навчального року.

Ректор зазначив про активну підготовку до вступної кампанії 2023 року, про оновлений перелік спеціальностей, на які здійснюватиметься набір абітурієнтів. Леонід Клименко зауважив, що університет готовий приймати студентів, адже забезпечений новою комп’ютерною технікою, гуртожитками.

Також ректор нагадав, що цьогоріч відбудеться традиційна конвокація бакалаврів та магістрів, яка зазвичай проходить 3 липня.

Із повним випуском можна ознайомитися за посиланням.