Відбулась зустріч щодо співпраці між ЧНУ імені Петра Могили та Міжнародним Медичним Корпусом

20 червня 2023 року в онлайн-форматі пройшла зустріч представників Чорноморського національного університету імені Петра Могили з представниками Міжнародного Медичного Корпусу.

Зі сторони ЧНУ імені Петра Могили були присутні доктор технічних наук, професор, ректор Леонід Клименко, т.в.о. директора Навчально-наукового медичного інституту Ольга Яремчук, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри терапевтичних дисциплін Максим Зак.

Міжнародний Медичний Корпус представлений керівницею проєктів та програм з навчання представництва Міжнародного Медичного Корпусу в Україні Олександрою Демецькою та медичним координатором проєктів, доктором Сантошом Кумаром.

Міжнародний Медичний Корпус – це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та впровадження програм допомоги та розвитку.

Переклад зустрічі здійснювала перекладачка Ольга Кушнер та провідна фахівчиня міжнародного відділу, старша викладачка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови, кандидатка політичних наук Маргарита Лимар.

Мета зустрічі – налагодження співпраці Міжнародного Медичного Корпусу та Чорноморського національного університету імені Петра Могили й залучення вітчизняних фахівців до тренінгового проєкту.

Команда Міжнародного Медичного Корпусу займається впровадженням навчальних тренінгів для медичних працівників, які розроблено Гарвардською Гуманітарною Ініціативою.

Всього існує декілька курсів: Розширена допомога життю при травмі; Допомога на догоспітальному етапі; Допомога педіатричним пацієнтам, Реагування при масових випадках; Реагування при використанні хімічної, біологічної та ядерної зброї та вибухах. Ці тренінги проводилися лекторами з інших країн для українських студентів у тестовому форматі на першому етапі, на другому – лекторами виступали вже українські фахівці під керівництвом американських колег.

Зараз починається третій етап, на якому координатори проєкту хочуть залучати вже університети України. З такою пропозицією Міжнародний Медичний Корпус звернувся до ЧНУ імені Петра Могили.

Представники університету радо прийняли пропозицію співпраці. Учасники зустрічі домовилися про майбутню очну зустріч.

Сподіваємося на продуктивну співпрацю задля кращого майбутнього!