Ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко взяв участь у програмі на НІС-ТВ, присвяченій питанням вищої освіти в умовах війни

17 травня 2022 року доктор технічних наук, професор, ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клменко взяв участь у телепрограмі на НІС-ТВ, присвяченій питанням вищої освіти в умовах війни. У ній розповідав про вищу школу в прифронтовому Миколаєві, дистанційне навчання та використовувані електронні платформи в ЧНУ імені Петра Могили.

Також у студії говорили про функціонування університету, евакуацію та потужну роботу викладачів, навчання студентів як українців, так і іноземців в сучасних реаліях. Ректор детально окреслив терміни завершення навчального року в Могилянці, актуальність дипломних робіт та проведення іспитів у випускників-бакалаврів. Окремим аспектом розмови стали перспективи та ризики вступної кампанії 2022, переваги вищої освіти в Україні та робота з абітурієнтами, а також плани на майбутнє.