Ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко дав інтерв’ю миколаївському онлайновому виданню «Преступности.НЕТ» щодо роботи університету в умовах війни

Ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко дав розгорнуте інтерв’ю миколаївському онлайновому виданню «Преступности.НЕТ» щодо діяльності університету в умовах сьогочасної війни.

Основними питаннями розмови стало функціонування університету в перші дні війни, продовження навчання студентів та аспірантів, проведення сесії й випуск бакалаврів 2022 року. Також говорили про продовження співпраці ЧНУ імені Петра Могили з іноземними студентами, можливість отримувати психологічне розвантаження працівниками ЗВО, місцезнаходження викладачів та умови цьогорічної вступної кампанії.

Ознайомитися з повним інтерв’ю ректора можна за посиланням.