Разова спеціалізована вчена рада ДФ 38.053.013 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Кіро Людмили Сергіївни

222 Медицина

Інформація про склад разової спеціалізованої вченої ради для захисту дисертації

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 38.053.013 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Кіро Людмили Сергіївни на тему «Особливості харчової поведінки, непсихотичні  психічні розлади та їх корекція у пацієнтів з ожирінням» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 222 «Медицина»

Наказ про створення разової спеціалізованої вченої ради

Склад:

Голова: Зюзін Віктор Олексійович – доктор медичних наук, професор, Чорноморський національний університет імені Петра Могили МОН України (м. Миколаїв) завідувач кафедри гігієни, соціальної медицини, громадського здоров’я та медичної інформатики.

Рецензент: Ворохта Юрій Миколайович – кандидат медичних наук, доцент, Чорноморський національний університет імені Петра Могили МОН України (м. Миколаїв), доцент кафедри терапевтичних дисциплін.

Рецензент: Бєляєва Надія Володимирівна – кандидат медичних наук, доцент, Чорноморський національний університет імені Петра Могили МОН України (м. Миколаїв), доцент кафедри терапевтичних дисциплін.

Офіційний опонент: Величко Валентина Іванівна – доктор медичних наук, професор, Одеський національний медичний університет МОЗ України (м.Одеса), завідувачка кафедри сімейної медицини та поліклінічної терапії.

Офіційний опонент: Урбанович Аліна Мечиславівна – доктор медичних наук, професор, Львівській національний медичний університет імені Данила Галицького МОЗ України (м. Львів), завідувачка кафедри ендокринології.

Дисертація

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису

Трансляція на захист