Проєкт факультету комп’ютерних наук Могилянки посів перше місце в категорії соціальних проєктів на «StartUp Fest» в Запоріжжі


29 листопад 2019 року в місті Запоріжжя відбувся фестиваль бізнес-ідей «StartUp Fest». «StartUp Fest» – це креативний майданчик для формування сучасної системи підтримки та стимулювання бізнесу.

Заявки на участь в конкурсі стартапів подали 77 учасників. З них експерти відібрали 33 найкращих проєкта, які стосуються аграрного сектора, економіки, екології, медицини, IT-технологій і інклюзивних програм. Серед відібраних проєктів участь у конкурсі взяли дві розробки факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили: MedLed (кафедра автоматизаціі та КІТ) та HomeMappy (кафедра комп’ютерно інженері).

Зазначимо, що це не перший захід, в якому беруть участь представники факультету комп’ютерних наук зі своїми розробками. Так, 5-7 листопада старший викладач кафедри АКІТ Олександр Беліков, Євген Дарнапук та студенти Ірина Сімакова та Павло Ткаченко взяли участь у міжнародному форумі Innovation Market, який проходив у Києві.

Крім битви стартапів у рамках фестивалю відбулися виступи експертів з Великобританії, України, Канади, Польщі, майстер-класи, ділові ігри та ін.
У результаті перше місце в категорії соціальних проєктів посів проєкт MedLed (старший викладач кафедри АКІТ Олександр Беліков та магістрант Павло Ткаченко).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …