Участь студентів та викладачів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили в міжнародному форумі “Innovation Market”


Представники факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Олександр Беліков, Євген Дарнапук та студенти Ірина Сімакова та Павло Ткаченко взяли участь в міжнародному форумі Innovation Market, який проходив 5-7 листопада у м.Київ.

На форумі було представлено розробки команд проєктів HomeMappy, учасниками якого є студенти кафедри комп’ютерної інженерії, та MedLed, розроблений студентами та викладачами кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій під керівництвом засновника проєкту Олександра Белікова.

На форумі представники команд університетських стартапів мали змогу обмінятися контактними даними з представниками різних startup-інкубаторів, компаній з України та сусідніх держав для подальшої співпраці і розвитків проєкту. Також демонструвались роботи проєктів для простих відвідувачів з метою їхньої реклами, та загалом розповідали про  університет та факультет.

Також CEO проєкту HomeMappy Ірина Сімакова була учасником конкурсу інноваційних проєктів Startup Network.

Міжнародний форум «INNOVATION MARKET» – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів у сфері інновацій, авторів startup-проєктів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

Події та оголошення


грудня
12
Запрошуємо на лекцію американського історика мистецтва Вілсона Алекса Фішера

12 грудня 2019 року о 17:00 у приміщенні Виставкової зали (вул. Нікольська 54, вхід з вул. Соборної) відбудеться лекція американського мистецтвознавця Вілсона Алекса Фішера, дослідника програми Фулбрайт про сучасне мистецтво. Організатор: кафедра англійської філології ЧНУ імені Петра Могили. Лекція буде …

грудня
10
Запрошуємо на зустріч з директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”

10 грудня 2019 року о 10:30 в ауд. 10-206 відбудеться зустріч  з Сергієм Платоновим, директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”, що входить до складу холдинг FREEDOM HOLDING CORP (США) та провадить діяльність на ринку цінних паперів. Запрошуємо відвідати тренінг …

грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …