Участь студентів та викладачів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили в міжнародному форумі “Innovation Market”


Представники факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Олександр Беліков, Євген Дарнапук та студенти Ірина Сімакова та Павло Ткаченко взяли участь в міжнародному форумі Innovation Market, який проходив 5-7 листопада у м.Київ.

На форумі було представлено розробки команд проєктів HomeMappy, учасниками якого є студенти кафедри комп’ютерної інженерії, та MedLed, розроблений студентами та викладачами кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій під керівництвом засновника проєкту Олександра Белікова.

На форумі представники команд університетських стартапів мали змогу обмінятися контактними даними з представниками різних startup-інкубаторів, компаній з України та сусідніх держав для подальшої співпраці і розвитків проєкту. Також демонструвались роботи проєктів для простих відвідувачів з метою їхньої реклами, та загалом розповідали про  університет та факультет.

Також CEO проєкту HomeMappy Ірина Сімакова була учасником конкурсу інноваційних проєктів Startup Network.

Міжнародний форум «INNOVATION MARKET» – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів у сфері інновацій, авторів startup-проєктів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …