Участь студентів та викладачів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили в міжнародному форумі “Innovation Market”

Представники факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили Олександр Беліков, Євген Дарнапук та студенти Ірина Сімакова та Павло Ткаченко взяли участь в міжнародному форумі Innovation Market, який проходив 5-7 листопада у м.Київ.

На форумі було представлено розробки команд проєктів HomeMappy, учасниками якого є студенти кафедри комп’ютерної інженерії, та MedLed, розроблений студентами та викладачами кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій під керівництвом засновника проєкту Олександра Белікова.

На форумі представники команд університетських стартапів мали змогу обмінятися контактними даними з представниками різних startup-інкубаторів, компаній з України та сусідніх держав для подальшої співпраці і розвитків проєкту. Також демонструвались роботи проєктів для простих відвідувачів з метою їхньої реклами, та загалом розповідали про  університет та факультет.

Також CEO проєкту HomeMappy Ірина Сімакова була учасником конкурсу інноваційних проєктів Startup Network.

Міжнародний форум «INNOVATION MARKET» – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів у сфері інновацій, авторів startup-проєктів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.