Проведи зимові канікули з користю в Школі юних бізнесменів!

Хочете, щоб Ваш школяр уже зараз розробив власний бізнес-план та втілив його в життя? Тоді чекаємо Вашу дитину в Школі юних бізнесменів ЧНУ імені П. Могили!

З 8 по 12 січня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили розпочинає роботу Школа юних бізнесменів. Школа розрахована для дітей віком від 8 до16 років і зорієнтована на розвиток креативності та критичного мислення, логіки та ерудованості. Це навчання стане для школярів важливим досвідом для майбутньої професійної діяльності, сформує творчий потенціал майбутнього фахівця, розвине уміння з дитинства втілювати власні бізнес-ідеї та допоможе освоїти основи фінансової грамотності.

Розкрити потенціал школяра та виховати літера, щасливого та успішного підприємця, відшукати талант та дати поштовх дитині в життя допоможуть кваліфіковані та освічені викладачі ЧНУ імені Петра Могили. Уроки в школі базуються на актуальній інформації й практичних завданнях, що будуть корисними у житті.

Навчання в Школі – гарна можливість корисно провести зимові канікули та отримати цінні знання! На дітей чекатимуть серії економічних квестів та фінансових ігор, а також викладачі розкриють секрети комунікації, основ маркетингу та багато іншого.

Більше інформації на сторінці у Facebook та Youtube та за посиланням.

Довідки за телефонами:  067-75-55-365, 066-726-79-94

E-mail: youngbusiness.school@gmail.com

Також запрошуємо переглянути відео з випуску минулорічної зимової Школи

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.