Проведи зимові канікули з користю в Школі юних бізнесменів!

Хочете, щоб Ваш школяр уже зараз розробив власний бізнес-план та втілив його в життя? Тоді чекаємо Вашу дитину в Школі юних бізнесменів ЧНУ імені П. Могили!

З 8 по 12 січня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили розпочинає роботу Школа юних бізнесменів. Школа розрахована для дітей віком від 8 до16 років і зорієнтована на розвиток креативності та критичного мислення, логіки та ерудованості. Це навчання стане для школярів важливим досвідом для майбутньої професійної діяльності, сформує творчий потенціал майбутнього фахівця, розвине уміння з дитинства втілювати власні бізнес-ідеї та допоможе освоїти основи фінансової грамотності.

Розкрити потенціал школяра та виховати літера, щасливого та успішного підприємця, відшукати талант та дати поштовх дитині в життя допоможуть кваліфіковані та освічені викладачі ЧНУ імені Петра Могили. Уроки в школі базуються на актуальній інформації й практичних завданнях, що будуть корисними у житті.

Навчання в Школі – гарна можливість корисно провести зимові канікули та отримати цінні знання! На дітей чекатимуть серії економічних квестів та фінансових ігор, а також викладачі розкриють секрети комунікації, основ маркетингу та багато іншого.

Більше інформації на сторінці у Facebook та Youtube та за посиланням.

Довідки за телефонами:  067-75-55-365, 066-726-79-94

E-mail: youngbusiness.school@gmail.com

Також запрошуємо переглянути відео з випуску минулорічної зимової Школи

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.