Школа юних бізнесменів


 ШКОЛА КРЕАТИВНОГО ЛІДЕРСТВА

для школярів 11-16 років

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує школярів продовжити літні канікули у форматі активного цікавого ігрового спілкування з новими друзями та можливістю здобути важливі навички сьогодення і майбутнього.

Програма Школи Креативного Лідерства

 • Лідерство як важлива складова життєвого успіху.
 • Як Лідеру знаходити нестандартні рішення проблемних задач або секрети креативності.
 • Генерація креативних ідей: базові техніки та прийоми.
 • Розвиток креативності у бізнес-іграх: практичні заняття.
 • Командна реалізація креативних задумів: як Лідеру вести команду за собою.

Заняття проходитимуть в ігровій та інтерактивні формах, з упровадженням елементів психологічної діагностики, трансформаційних ігрових технологій, мультимедійного супроводу.

За бажанням, учасники можуть пройти психологічні тести для визначення актуального рівня розвитку лідерських якостей та творчих здібностей (за додаткову оплату). Результати діагностики будуть надані дітям на індивідуальній міні-консультації та надіслані батькам у електронному вигляді.

Вікові групи:
– 11-13 років;
– 14-16 років.

Групи до 15 осіб.

Бізнес-школа та Школа Лідерства для школярів працюють у Чорноморському університеті вже декілька років. Інформація про проведені заходи  на нашій сторінці у Facebook та нашому відео-каналі на Youtube.

Школа Креативного Лідерства буде проводитися з 16 по 20 серпня (з понеділка по п’ятницю) з 10.00 до 13.30 з перервою на чай (чай, вода, снеки).

Вартість навчання – 1300 грн.

 

Заняття проходитимуть у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за адресою: м. Миколаїв, вул. 1-а Військова, 2.

Довідки за телефоном:  +38 (067) 75-55-365   (Viber, WhatsApp, Telegram).

E-mail: youngbusiness.school@gmail.com

Наша сторінка у  Facebook.

Наш відео-канал на  Youtube.

Отримайте можливість весело, цікаво і з користю провести канікули!

Реєструйтесь до Школи Креативного Лідерства за посиланням:

Зареєструватися

Якщо Ви ще не визначились як саме будете проводити канікули і розмірковуєте над цим, додайте нашу сторінку у закладки, й наступного разу Ви  зможете швидко до неї повернутись.

ШКОЛА ЮНИХ БІЗНЕСМЕНІВ

Ростимо успішних людей

Шкільні канікули. Дати залежать від ситуації карантину у місті

Канікули у школярів! Надходить до завершення черговий семестр навчання, слушна нагода гарно відпочити. Чим цікавим можна зайнятись на канікулах? Як весело і корисно можна провести час?

Запрошуємо завітати до Бізнес-школи! Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує дітей 8-14 років на бізнес-навчання під час шкільних  канікул.

Не потрібні жодні особливі математичні здібності й знання. Ми не пропонуємо серйозне складне навчання тоді, коли діти мають відпочивати. Ми запрошуємо весело і цікаво провести час на канікулах, отримати приємні враження, познайомитись з новими друзями, відкрити та почати розвивати навички ведення бізнесу.

Навчання у бізнес-школі допомагає формувати у дитини лідерські якості, вміння працювати в команді, підприємницькі звички активного руху в житті.

Всі заняття проходять в ігровій та інтерактивній формах, що дозволяє невимушено, через гру засвоїти в дитинстві важливі якості успішної людини, які допоможуть їй у дорослому віці швидше, простіше вирішувати життєві задачі, краще орієнтуватись у складених ситуаціях.

Заняття проводять викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили та запрошені професійні бізнес-тренери.

Школа працює на шкільних канікулах, з 09.00 до 15.00.

Вікові групи:

 • 8-10 років;
 • 11-14 років.

Групи до 15 чоловік.

Наша бізнес-школа працює третій рік. Інформація про вже проведені Школи на нашій сторінці у Facebook та нашому відео-каналі на Youtube

Зміст програм

Молодша група (8-10 років)

 • Фінансова грамотність.
 • Маркетинг.
 • Креативність.
 • Критичне мислення.
 • Комунікації.
 • Командні ігри.

Старша група (11-14 років)

 • Основи створення власної справи.
 • Бізнес-план проекту.
 • Креативність.
 • Маркетинг і продажі.
 • Комунікації та командна робота.

Харчування: обід, на перервах вода, чай, печиво. Харчування включено у вартість навчання.

Вартість навчання – 2500 грн.

Заняття проходять у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за адресою: м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10.

Довідки за телефоном:  067-75-55-365 (Viber, WhatsApp, Telegram).

E-mail: youngbusiness.school@gmail.com

Наша сторінка у  Facebook.

Наш відео-канал на Youtube.

 

Надайте можливість своїй дитині весело, цікаво і з користю провести шкільні канікули!

Подати заявку на навчання дитини у ШКОЛІ КРЕАТИВНОГО ЛІДЕРСТВА:

Подати заявку

Якщо ви ще не визначились, як саме будете проводити  канікули і розмірковуєте над цим, додайте нашу сторінку в закладки, і наступного разу ви  зможете швидко до неї повернутись.