Просимо допомоги у розпізнанні злодія! Вкотре було вкрадено два дерева біля головного корпусу університету!

Чергова історія з любителями зелених насаджень міста Миколаєва змушує нас звертатися до всіх небайдужих людей за допомогою!!!

Сьогодні 10 червня  близько третьої ночі вкотре було вкрадено два молодих хвойних дерева біля головного корпусу університету.

Просимо вашої допомоги в пошуках злодія: це молодий чоловік, середнього зросту, особлива прикмета – велике татуювання на лівій нозі, нижче коліна.

Така прикра історія вже траплялась з нашими деревами: З вересня 2019 року біля ЧНУ імені Петра Могили проводили ремонтні роботи та поклали тротуарну плитку, а наприкінці жовтня коштом університету придбали молоді дерева, які оздоблювали цю територію. Невідома особа вночі поцупила дерева. Спільними зусиллями небайдужих жителів Миколаєва, ЗМІ, колективу університету було здійснено широку компанію щодо розповсюдження інформації про цей злочин і через кілька днів, 7 листопада, дерева були повернені крадієм.

Сподіваємось, що й цього разу спільними зусиллями знайдемо злодія і він поверне вкрадене ще до того часу, як буде розкрито його особу!!!