Краса була недовго: біля Могилянки вкрали молоді дерева


З вересня біля ЧНУ імені Петра Могили проводили ремонтні роботи та поклали тротуарну плитку на розі вулиць 68 Десантників та 1 Воєнної.

Наприкінці жовтня коштом університету придбали молоді дерева, які оздоблювали цю територію.
Дуже прикро, що державне майно було викрадено. Невідома особа сьогодні вночі поцупила дерева. Про це свідчить запис з відеокамер університету.

Просимо усіх небайдужих допомогти з пошуком того, хто поцупив дерева та вчинив злочин. Можливо, хтось впізнає цього мешканця Миколаєва. Будемо вдячні за поширення інформації.

Запис злочину:

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …