Профорієнтаційна робота для школярів Очаківського району

23 листопада 2018 року викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки відвідали школи Очаківського району і провели змістовні зустрічі з учнями 10-11 класів.

Під час зустрічі викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки к.пед.н. Тетяна Попова та к.н.з державного управління Тетяна Скиба докладно розповіли про Фестиваль учнівської молоді «Ліга кращих», про номінації Фестивалю та вимоги до конкурсних робіт. Більш детально про Фестиваль читайте за посиланням.

Також майбутнім абітурієнтам була надана вичерпна інформація про навчання на спеціальності «Соціальна робота», можливості семестрового безкоштовного навчання закордоном, працевлаштування випускників та особливості організації навчального процесу.

Після виступу викладачі кафедри відповіли на всі питання, якими цікавились учні, надали всі необхідні профорієнтаційні матеріали, запросили учнів ознайомитись особисто з нашим університетом та спробувати пройти захопливий квест «Скарби Петра Могили».

Кафедра висловлює щиру вдячність за теплу зустріч та гостинність:

• Володько Світлані Миколаївні, директору Радсадівського закладу ЗСО,
  • Якубенко Ірині Іванівні, директору Новобогданівського закладу ЗСО,
  • Остапчук Вікторії Дмитрівні, директору Козирського закладу ЗСО,
  • Паученко Олені Валеріївні, директору Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Рачкова, Коврига Надії Миронівні, директору Зарічненського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів,
  • Раленко Ірині Олександрівні, директору Парутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.