Фестиваль учнівської молоді «Ліга кращих»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує  до участі  у першому щорічному Фестивалі учнівської молоді «Ліга кращих».

Фестиваль ініційовано кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління.

Метою цього фестивалю є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, формування покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підведення підсумків роботи учнівських наукових товариств, активізація всіх форм позашкільної освіти та формування майбутньої інтелектуальної еліти громад України.

До участі у фестивалі запрошуються учні 10-11 класів ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ.

Додаткова інформація за телефоном: (0512) 76-92-82 .

Також можна надіслати листа із запитаннями на ел. пошту:  socrob1@ukr.net
Інформація про Фестиваль 2018

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).