Фестиваль учнівської молоді «Ліга кращих»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує  до участі  у першому щорічному Фестивалі учнівської молоді «Ліга кращих».

Фестиваль ініційовано кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління.

Метою цього фестивалю є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, формування покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підведення підсумків роботи учнівських наукових товариств, активізація всіх форм позашкільної освіти та формування майбутньої інтелектуальної еліти громад України.

До участі у фестивалі запрошуються учні 10-11 класів ЗНЗ, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ.

Додаткова інформація за телефоном: (0512) 76-92-82 .

Також можна надіслати листа із запитаннями на ел. пошту:  socrob1@ukr.net
Інформація про Фестиваль 2018

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.